Loyola Home

  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Gelegen binnen 5 minuten wandelafstand van Document Art, heeft Loyola Home Buenos Aires appartement een eenvoudige toegang tot Once treinstation dat op 2 km verderop ligt.

Dit appartement ligt in de Villa Crespo wijk, vlak om de hoek van Museo Kosice. Dit appartement ligt binnen 5 minuten wandelen van het metrostation Ángel Gallardo en binnen 10-minuten rijafstand van de Begraafplaats van Chacarita. Loyola Home appartement bevindt zich binnen 2 km afstand van de Botanische tuin van Buenos Aires. Deze accommodatie is te bereiken momenten van Guardia Vieja y Pringles bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Loyola Home Buenos Aires
Hermoso Estudio Monoambiente En Villa Crespo
Mobiele prijsaanbieding

Hermoso Estudio Monoambiente En Villa Crespo

8.7
Fantastisch 36 beoordelingen
289 m van de accommodatie
USD 40 USD 36
per nacht
E&G Ba Apartaments Velasco. Piscina
Mobiele prijsaanbieding

E&G Ba Apartaments Velasco. Piscina

319 m van de accommodatie
USD 67 USD 60
per nacht
Nova Stays - Amplio Departamento En Torre Con Amenities
Mobiele prijsaanbieding

Nova Stays - Amplio Departamento En Torre Con Amenities

9.4
Schitterend 26 beoordelingen
550 m van de accommodatie
USD 99 USD 89
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 12:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Licentienummer1149165700
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Loyola Home appartement te vinden?
      Loyola Home appartement is in de Villa Crespo wijk gesitueerd, binnen 5 minuten wandelafstand van Document Art.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Loyola Home appartement?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Buenos Aires een bezoek brengt aan Document Art (400 m) en de Botanische tuin van Buenos Aires binnen 2 km afstand van Loyola Home appartement.
    • Hoeveel kost het om bij Loyola Home appartement te verblijven?
      De huurprijs van Loyola Home appartement is $48.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Melao en La Dignidad restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Loyola Home Buenos Aires

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten